Отзыв Международного Фонда "Украина 3000"

Отзыв Международного Фонда "Украина 3000"


15 липня 2007 року Директору «Агенції пригод Киричук».

Шановна пані Тетяно!

Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000» висловлює вдячність «Агенції пригод Киричук» за сприяння в організації Літньої молодіжної освітньої школи, яка пройшла з 6 по 13 липня у мальовничому місці на березі річки.

Захід, у якому взяли участь Голова наглядової ради Фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Петро Гаман, голова Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації Іван Пустовіт, директор департаменту наукових та освітніх програм Фонду «Україна 3000» Олександр Олійник, пройшов на високому організаційному рівні.

Метою Літньої молодіжної школи було в режимі поєднання інтелектуального спілкування та змістовного відпочинку виробити бачення молодіжної аудиторії щодо шляхів формування моделі освіти майбутнього, створення ефективної національної молодіжної політики та доцільності створення національного молодіжного інтелектуального клубу. У Літній школі взяли участь близько 90 молодих людей з усіх областей України.

Під час Літньої школи відбулися презентації національних молодіжних організацій, які діють в Україн; обмін інформацією щодо молодіжних програм, які реалізуються в Україні, принципів здійснення молодіжної політики в Україні, донорських організацій, діяльність яких спрямована на молодіжне або освітнє середовище; презентації найбільш знакових українських аналітичних організацій та масштабних проектів. Окрім того, відбулися тренінгові курси з аналізу державної політики, а також представлено інформацію про освітні програми Міжнародного благодійного Фонду «Україна 3000» та молодіжні інтелектуальні конкурси і змагання, які проводяться в Україні.
Користуючись нагодою, щиро бажаємо Вам міцного здоров'я і подальших успіхів у Вашій відповідальній діяльності.

З повагою,
Голова правління Міжнародного
благодійного Фонду «Україна 3000» МАКСИМЧУК О.В.

Возврат к списку